Goodbye

4. october 2017 at 17:24 | Zanias Cleo Hanover |  Temný články
Byla jedna dívka měla přítele Jasnowa. Byli spolu několik let. Měli po svatbě a čekali miminko. Zde v těchto končinách byli věčné mrazy. Bydleli v domečku v horách. Měli i zahradu, ale přes kruté mrazy málo kdy něco rostlo či kvetlo. Ale bývali zde krátké období oblev kdy i něco vykvetlo. Topili dřívím v kamnech a vařili na plotně a pekli v peci. Měli útulný domeček s jedním patrem. Měli se rádi. Jasnow byl místní dřevorubec a kovář. A ona zase místní švadlena co pletla a šila místním obyvatelům oděvy a občas i boty. Vydělávali si celkem slušné peníze protože v těchto zapomenutých opuštěných končinách byli jediní s těmito profesemi.

Měli slušný byť náročný život. Avšak měli jeden druhého a to stačilo. Jen ona se teď nemohla namáhat byla v osmém měsíci. Raní nevolnosti a bolesti zad tak, že pomalu nemohla chodit. Břicho jí rychle rostlo. Takže převážně ležela v posteli s knížkou či se dívala na televizi, kterou pro ni koupil aby se nenudila. Miloval ji. Nemohl by bez ní žít. A ona ne bez něj.

Měsíc plynul jako voda a ona začala rodit předčasně o čtrnáct dnů. Praskla jí voda tak rychle volala Jasnowovi. Ten se rychle vydal z práce. Jel rychlostí blesku a nějak nevychytal na ledovce na silnici zatáčku a najel obří rychlostí do stromu. Auto vybouchlo. Byl na místě mrtvý. Ona v bolestech a křečích marně čekala...nakonec vykrvácela...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama