Peklo to je život

4. october 2017 at 0:27 | Zanias Cleo Hanover |  Temný články
Zase seděla u okna a sledovala hvězdy. Ve hvězdách viděla jeho tvář. Temná obloha noci a ledová záře měsíce. Kolikrát se cítila jako onen měsíc. Tak chladně a necitelně. Jako by v ní zemřeli city. Jako by už nedokázala cítit nic. Chlad a temnota. Vzpomínky. Hlavně jedna. Ta na něj. Milovala ho. Od první chvíle co ho tehdy spatřila. Navěky si to bude vyčítat. Slzy stékali ji po bledé kůži. Věděla co udělal, ale už ne proč. Proč to udělal? Zbyla ji jen umírající víra. A ukrutná bolest. Věděla pravdu, ale ne celou. Dozví se ji někdy? Uvidí ho ještě někdy? To neví. Chce být jen s ním. Ať ve světě živých či mrtvých. Ach, ano tehdy. Tehdy to začalo...

Seděla a vzpomínala na svou největší chybu v životě. Neoslovila ho. Nešla za ním. Bála se. Styděla se. Peklo to je život. Především ten její. Do smrti si to bude vyčítat. Hvězdy. Ano tam chce odejít. Tvář. Tak krásná. Oči tak uhrančivé. Ústa tak líbezná. Vlasy barvy slunce. Láska. Tak mučivá láska. Slzy a bolest. Smutek. Plyšoví medvíci s žiletkami byli její jediní přátelé. Jeho jméno má vyryto v bledé kůži. Radek jest jeho jméno. Už to nedokáže držet v sobě. Ano její největší a jediná láska je Radek. Její nejhlubší rána. Ano to po něm touží. Ano proto je její utrpení věčné. Ano už to víte proč se tak trápí.

A toto si bude vyčítat navždy. Ano tehdy se bála ho oslovit. Říkala si, že tak nádherný kluk by se s takovou příšerou jako je ona ani nebavil natož aby věděl o její existenci. No to byl ovšem její velký omyl. Zachránil ji život dříve než to udělal. Ano o něm je většina jejích příběhů a povídek. O její mrtvé lásce a největší chybě svého života. Teď už to víte. Už to nedokáže držet v sobě. Musí to povědět. Už to nedokáže dusit v sobě. Ano už víte pravdu. Už víte co ji bude mučit navždy. Už víte nejbolestnější část její duše.

Právě otevřela svůj temný černý hrob v sobě. A vypráví vám o své nejhlubší ráně co se nikdy nezahojí. A čas, že léčí? Tak to opravdu ne. Je to jen horší. Přes dva roky a né že by to bylo lepší. Už vám prozradila část své největší bolesti. Sedí tu a píše část svého příběhu. Spíše dalo by se říci hlavní část toho co ji sejmulo nejvíce. Ale za poslední dva roky to nebyla první ani poslední rána. Ale o těch jindy.

Chce se jí plakat při těchto řádcích. Kdo by řekl, že láska na první pohled bude tak silná...Shledají se ještě někdy? Kdo ví. To je ukryto ve hvězdách.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama